Fryzury dla chłopców – pomysłowe rozwiązania

Nie masz pomysłu na fryzurę dla swojego malucha? Potrzebujesz inspiracji? Bez obaw!  Bez wątpienia zarówno na krótkich jak i długich włosach można wyczarować fantastyczne uczesania! W naszym artykule znajdziesz moc pomysłów na modne fryzury dla chłopców!

Fryzury dla chłopców – wygolone boki

Wygolone boki to jeden z największych obecnie panujących trendów. Ponadto istnieje wiele fryzur z takich cięciem po bokach. Oto kilka z nich!

Wzorek 

Na wygolonych bokach świetnie prezentują się wszelkiego rodzaju wzorki. Mogą występować po jednej lub obu stronach. Fanom Marvela z pewnością przypadnie do gustu pajęczyna lub błyskawica! Można również postawić na tradycyjne wzorki jak fala okalająca cały bok lub poziome paski różnej długości. Opcji jest niesamowicie wiele!

Pocieniowana grzywka

Przy wygolonych bokach fenomenalnie będzie wyglądać pocieniowana grzywka, skierowana na bok. Kluczowa jest tu długość grzywki. Musi być obcięta tak, aby nie nachodziła na oczy chłopca.

Zobacz także: Modne fryzury lato 2022

Fryzury dla chłopców – dłuższa góra

Przy ściętych lekko krócej bokach niezwykle dobrze wygląda dłuższa góra. Niebywale gustowna fryzura dla chłopców, która wpisuje się w trendy mody od lat! W tym przypadku również można zaszaleć ze stylizacją włosów.

Jednym ze sposobów uczesania jest postawienie całości na jeża. 

Kolejnym pomysłem jest zaczesanie włosów z obu stron ku środkowi. Tym sposobem uzyskujemy a’ la irokeza, który jest uwielbiany przez małych chłopców! 

Trzecim, bardziej wyszukanym rozwiązaniem jest zaczesanie włosów przy twarzy w falę. Genialnie sprawdzi się na rozpoczęcie roku szkolnego, urodziny, jak i na co dzień! 

Czwartą propozycją jest ułożenie z dłuższych włosów u góry prostej grzywki przypominającej literę V. Fryzura ta, bez wątpienia, świetnie wygląda u tych najmłodszych chłopców!

Ostatnim sposobem jest upięcie dłuższych włosów w kitkę. Malec będzie się ładnie prezentował, a jego włosy nie będą przeszkadzać mu podczas codziennych czynności!

fryzury dla chłopców

Dłuższe fryzury dla chłopców

Jeżeli Twój synek ma dłuższe włosy to świetnie się składa. Dla tej długości również mamy kilka propozycji. Koniecznie sprawdź wszystkie!

Dłuższe włosy z grzywką

Fryzura idealna dla małego dżentelmena! Wygląda bardzo chłopięco i jest niezwykle popularna wśród młodzieńców. Nieważne jakie włosy ma Twój synek, ponieważ jest to propozycja dla posiadaczy kręconych i prostych włosów!

Do ramion

Dłuższe włosy wcale nie muszą być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla dziewczynek! Zapuszczone włosy do ramion są powszechnie noszone wśród młodych chłopców, głównie w szkole podstawowej i przedszkolu. Dzięki przedziałkowi zrobionemu po boku, grzywka nie spada na twarz i nie przeszkadza maluchowi podczas zabawy. Niebywale urokliwa fryzura!

Fryzury dla chłopców – samuraj

Ta znana i lubiana fryzura ostatnimi laty, stała się bardzo modna zarówno wśród dzieci jak i dorosłych! Włosy wygolone na całej szerokości, natomiast góra pozostaje spięta w kitkę samuraja. Jedna z najbardziej oryginalnych z całego zestawienia. Z pewnością spodoba się tym rodzicom, którzy stawiają na mniej tradycyjne rozwiązania.

Zobacz także: Kucyki fryzury – nowoczesne upięcia

Poznaliście już wszystkie nasze propozycje fryzur dla chłopców. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla swojego malucha!

Redakcja ociasteczkach.pl