Fryzury weselne. Co będzie modne w 2022 roku?

Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu. Każdy, a w szczególności panna młoda, chce się wtedy prezentować zjawiskowo. Fryzura weselna jest jednym z najważniejszych elementów całej stylizacji ślubnej. Można postawić na delikatne, luźno opadające fale lub wybrać wysokie upięcie z dodatkami biżuteryjnymi. Wszystko zależy od tego w czym się dobrze czujesz. Aby ułatwić Ci ten trudny wybór, przygotowaliśmy kilka propozycji na fryzury weselne, w których od razu się zakochasz!

fryzury weselne

Krótkie fryzury na wesele

Wbrew pozorom nawet z krótkich włosów można wyczarować niesamowitą fryzurę weselną. Przy tych bardzo krótkich świetnie sprawdzają się ozdoby biżuteryjne, np.: w kształcie kwiatów. Do asymetrycznej fryzury weselnej z grzywką na bok świetnie będzie pasowała jedna większa spinka po boku. Ciekawym rozwiązaniem jest również opaska. W połączeniu z gładkim uczesaniem będzie się prezentowała znakomicie. Kolejną modną fryzura na wesele dla włosów krótkich są luźne fale z wieńcem. To uczesanie najlepiej wygląda na włosach długości do ramion. Przy tej długości bez wątpienia wdzięczną fryzurą są nonszalancko zaczesane na jedna stronę fale z warkoczem po drugiej.

Romantyczne fryzury weselne

Trendy jasno pokazują, iż romantyczne upięcia ciągle nie wychodzą z mody. Jest to jedna z najczęściej wybieranych przez panny młode weselnych fryzur. Subtelne, lekko uniesione upięcia przeplecione kwiatami lub siatką pereł zawsze są świetnym rozwiązaniem dla kobiet z dłuższymi włosami. Jedną z tego typu fryzur jest luźny warkocz francuski przechodzący w niskiego koka. Fryzura pełna objętości, która spodoba się kobietom o rzadkich włosach.

Fryzury weselne z warkoczem

Jedną z bardziej modnych fryzur na wesele jest warkocz dobierany. Cieszy się popularnością zarówno wśród panien młodych jak i świadkowych oraz pozostałej damskiej części gości. W warkocz można również wpleść kolorową wstążkę, co sprawdza się w sytuacji, gdy na weselu mamy kolor przewodni. Kolorystyka ładnie ze sobą współgra. W przypadku długich włosów, warkoczem możemy również upiąć włosy z przodu, resztę rzucając rozpuszczone do tyłu. 

modne fryzury na wesele

Fryzury weselne z kucykiem

Kucyk jest jedną z rzadziej wybieranych fryzur weselnych. Więc, jeżeli lubisz się wyróżniać, to warto postawić właśnie na niego! Na tę fryzurę mogą pozwolić sobie zarówno kobiety z krótkimi, jak i długimi włosami. W razie ewentualnych problemów, łatwo go również szybko naprawić. Kucyk wysoki genialnie wygląda na pofalowanych włosach. Przód natomiast można zostawić gładki lub lekko unieść do góry. Niski zaś jest jedną z najbardziej klasycznych fryzur. A więc, jeżeli chciałabyś dodać jej charakteru, warto uzupełnić ją o błyszczące ozdoby lub zastanowić się nad warkoczem idącym jak opaska – wzdłuż głowy.

Jest szeroki wybór fryzur weselnych, które można modyfikować wedle uznania. Fryzjer, na podstawie wyobrażeń panny młodej z pewnością doradzi w taki sposób, aby fryzura wyglądała tego dnia oszałamiająco.

Zobacz jeszcze: fryzury z opaską

Redakcja ociasteczkach.pl