Torebka dla prawdziwych kobiet – Lobos

Torebka dla prawdziwych kobiet – Lobos

Torebka to nie tylko modny dodatek, ale także status i prestiż. Odpowiednio dobrana, doda odpowiedniego szyku i stylu każdej stylizacji. Jednak dosyć uciążliwym może być znalezienie tej idealnej. Jedną z marek, która może zachwycić i sprawić, że będzie ona spełniać wszystkie swoje funkcje to torebki marki lobos. Ich misją jest tworzenie żywego płótna i wyrażanie sztuki dzięki torebkom.

O marce

Jest to przede wszystkim Polska marka premium. Ich dzieła nie należą do najtańszych, ale posiadają w sobie ogromną duszę i potencjał do wykorzystania. Działa już od 4 lat, więc jest to stosunkowo nowe przedsięwzięcie, lecz aby zachować jak najwyższą kulturę pracy, marka współpracuje z zakładem, który przez prawie 40 lat stworzyła już nie jedną kolekcję. Jednak nie zniechęciło do klientów do stania się fanami tych wyrobów. Założycielami marki są Monika i Patryk. Posiadają oni wykształcenie zarówno artystyczne, jak i biznesowe. Dzięki czemu wspólne połączenia tych dziedzin sprawiają, że marka wie, jak działać, jak sprzedawać, ale także zna się na zarówno aktualnych, jak i ponadczasowych trendach. Monika studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Natomiast Patryk uzupełnia biznesowo team, dzięki wiedzy zdobytej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ponadto to nie jedyne szkoły, które brały udział w tworzeniu założycieli tego biznesu. Dodatkowo pobierali nauki w szkole Artystycznego Projektowanie Ubioru w Krakowie, Instituto Marangoni i Instituto Secoli w Mediolanie oraz Central Saint Martins w Londynie. Przed założeniem marki współpracowali z takimi markami i osobistościami świata mody jak Boss czy Eva Minge.

Coś, co zdecydowanie wyróżnia w bardzo pozytywnym sensie tę markę, jest to jej personalizacja. Ręcznie wykonane, z wysokiej jakości produktów, współczesne rzemiosło i jakość do szczegółów sprawiają, że torebki są produktem unikatowym i stworzonym na lata. Dla osób, które kochają indywidualne oraz wysokojakościowe podejście do produkcji. Wpasowują się w to coraz modniejsze trendy o slow fashion.

Dla osób, dla których ważne jest bycie eko oraz dbanie o środowisko, uspokajamy, że produkty tworzone są ze sztucznych skór.

Główną filozofią marki jest to, że torebki są personalizowane. Odczepiane części sprawiają, że produkt ten jest wielofunkcyjny.

Co wyróżnia markę?

Zdecydowanie jest to jej unikatowość. Każda tworzona kolekcja jest szyta na miarę danego miasta i nim inspirowana. Jesienna kolekcja z 2021 roku była np. inspirowana Belgią. Skóra, która tworzy je bardzo miękka, jak i porządna, ale doskonale oddaje swoje kształty oraz nie odkształca się. Trzyma swoją pierwotną formę, uzupełniając swoim wyglądem każdą stylizację.

TOREBKA ETNA BLACK CROCO

to uniwersalna czarna shopperka, która dzięki swojemu specyficznemu wykończeniu nadaje mocno charakternego wyglądu. Przez co, mimo że wydaje się prostym rozwiązaniem, przykuwa ona uwagę. Posiada ona jedną komorę, w której na pewno zmieści się ogrom rzeczy. Jest ona zapinana na zamek. Torebka lobos wykonana ręcznie z włoskiej skóry, co świadczy o niebywałej jakości. Posiada ona jeden pasek.

TOREBKA PALERMO DENIM X AH

to awangardowe podejście do kwestii dodatków. Żywy niebieski kolor z daleka przykuwa uwagę i rozpromieni i nada stylu nie jednej odważniej stylizacji. Posiada ona średni rozmiar oraz jedną komorę zamykaną na magnes. Wykonana z włoskiej skóry cielęcej. Posiada dodatkowo 3 uchwyty. Jeden z nich to pasek na ramię dodatkowo łańcuch z żywicy. Dzięki czemu nadaje to przebojowego charakteru. Jest to limitowana edycja stworzona między lobos a Anną Halarewicz. Anna to znana ilustratorka mody. Kocha kolory, co da się zauważyć w tym projekcie.

TOREBKA PALERMO CAPPUCCINO

to spokojniejszy model torebki. Również wykonana ze skóry cielęcej. Posiada skórzany, jak i złoty łańcuch z tworzywa, dzięki czemu zmianą jednego elementu można uzyskać bardziej elegancki bądź drapieżny kontrast. Ma także złote ukłucie i tak jak wszystkie torebki marki lobos jest szyta ręcznie.

Redakcja ociasteczkach.pl